Logo zameczek
Dom Kultury Zameczek

Instytucja Kultury Miasta Kielce

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
 Zameczkowa Szkoła Tańca
 
Zameczkowa Szkoła Tańca
 
Wszystkich chętnych (od 7 lat) chcących rozwijać swoją pasję, jaką jest taniec, spróbować swoich sił w formacjach tanecznych i zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami na różnego rodzaju przeglądach i konfrontacjach tanecznych, a także tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tańcem zapraszamy serdecznie na zajęcia do Dom Kultury Zameczek lub naszej filii Ośrodka Kultury „Ziemowit”.

Zajęcia prowadzi - Katarzyna Oleś - Rudnicka w godzinach:
Wtorek 16:00 - 20:00 - Dom Kultury Zameczek
Środy 15:00 - 19:00 - Ośrodek Kultury Ziemowit

cena 70 zł
 
Program zajęc: 

Zajęcia Taneczne dla seniorów Senior Hobby; jest to propozycja dla osób dojrzałych, które chciałyby poznać podstawy tańca towarzyskiego oraz użytkowego a przy tym miło spędzić czas.

 

Dance Kids Mix zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży od 7 roku życia, chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z tańcem. Zajęcia te obejmują różne style taneczne takie jak taniec towarzyski, latino, hip-hop czy jazz.

 

 Taniec Towarzyski i Użytkowy Grupa Kontynuacyjna to propozycja dla osób, chcących kontynuować naukę tańca po kursie dla początkujących na wyższym poziomie technicznym i choreograficznym.

 

Taniec Towarzyski i Użytkowy dla Początkujących to propozycja dla osób, które chcą postawić swoje pierwsze kroki i przede wszystkim poznać podstawy tańca towarzyskiego.


Zajęcia ruchowo-taneczne
dla dzieci od 4 do 6 lat

 

Taniec Towarzyski Grupa Sport to propozycja dla osób, chcących spróbować swoich sił na konfrontacjach i turniejach tańca towarzyskiego.

Facebook - Zameczkowej Szkoły Tańca:

 https://pl-pl.facebook.com/zameczkowaszkolatanca/

Zapisz