Logo zameczek
Dom Kultury Zameczek

Instytucja Kultury Miasta Kielce

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
  DSC0885
 

Zameczkowa Szkoła Tańca

 
Wszystkich chętnych (od 7 lat) chcących rozwijać swoją pasję, jaką jest taniec, spróbować swoich sił w formacjach tanecznych i zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami na różnego rodzaju przeglądach i konfrontacjach tanecznych, a także tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tańcem zapraszamy serdecznie na zajęcia do Dom Kultury Zameczek. Cena za zajęcia: 70 zł
 
ZAMECZKOWA SZKOŁA TAŃCA pod kierunkiem instruktorki - KAMILI MARZEC

 

PROGRAM ZAJĘĆ:

16:15-17:15 FORMACJA TANECZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Są to zajęcia dla dzieci i młodzieży, chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z tańcem. Zajęcia te charakteryzują się różnorodnością stylów tanecznych takich jak taniec towarzyski, hip hop, latino, jazz i wiele innych. Na zajęciach będziemy uczyć się choreografii do najbardziej znanych piosenek młodego pokolenia, które następnie wykorzystamy na różnorodnych występach w ciągu roku.

  • Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzież od 10 lat.

 

17:15-18:15 - TANIEC TOWARZYSKI GRUPA KONTYNUACYJNA (DAWNA GRUPA SENIOR HOBBY)

Jest to propozycja dla dorosłych, którzy poznali już podstawy tańca towarzyskiego i użytkowego oraz chcieliby rozwijać swoje umiejętności taneczne. Na zajęciach kursanci poznawać będą przede wszystkim tajniki techniki tańców latynoamerykańskich i standardowych, poprawiać kondycję oraz aktywnie i miło spędzać czas.

  • Zajęcia przeznaczone dla dorosłych od 20 roku życia do 99+. 😊

 

18:15- 19:15 - FITNESS

Zajęcia mają na celu dużą dawkę ruchu z przyjemnym spalaniem kalorii w rytm muzyki. Podczas ćwiczeń będziemy łączyć elementy aerobiku, zumby, treningu siłowego, tabaty i interwałów. Modelowanie sylwetki uzyskamy poprzez skupienie się na różnych partiach ciała.

  • Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 15 roku życia.

 

19:15- 20:15 - TANIEC TOWARZYSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jest to propozycja dla tych, którzy do tej pory nie uczęszczali na zajęcia taneczne. Uczestnicy poznają podstawy tańców takich jak walc angielski, tango, cha-cha- cha, samba a także taniec użytkowy, które z pewnością przyda się na każdej imprezie. Czas trwania kursu to około 3-4 miesiące, z możliwością kontynuacji nauki wraz z Grupą Kontynuacyjną. Na zajęcia można zgłaszać się również bez partnera/partnerki.

  • Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 15 roku życia.
ZAPRASZAMY NA FACEBOOK'A ZAMECZKOWEJ SZKOŁY TAŃCA:

https://pl-pl.facebook.com/zameczkowaszkolatanca/


 

Zapisz