Logo zameczek
Dom Kultury Zameczek

Instytucja Kultury Miasta Kielce

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
  DSC0885
 

Zameczkowa Szkoła Tańca

 
Wszystkich chętnych (od 7 lat) chcących rozwijać swoją pasję, jaką jest taniec, spróbować swoich sił w formacjach tanecznych i zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami na różnego rodzaju przeglądach i konfrontacjach tanecznych, a także tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z tańcem zapraszamy serdecznie na zajęcia do Dom Kultury Zameczek. Cena za zajęcia: 70 zł
 
ZAMECZKOWA SZKOŁA TAŃCA pod kierunkiem instruktorki - KAMILI MARZEC

 

PROGRAM ZAJĘĆ:

16:15-17:15 FORMACJA TANECZNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Są to zajęcia dla dzieci i młodzieży, chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z tańcem. Zajęcia te charakteryzują się różnorodnością stylów tanecznych takich jak taniec towarzyski, hip hop, latino, jazz i wiele innych. Na zajęciach będziemy uczyć się choreografii do najbardziej znanych piosenek młodego pokolenia, które następnie wykorzystamy na różnorodnych występach w ciągu roku.

  • Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzież od 10 lat.

 

17:15-18:15 - TANIEC TOWARZYSKI GRUPA KONTYNUACYJNA (DAWNA GRUPA SENIOR HOBBY)

Jest to propozycja dla dorosłych, którzy poznali już podstawy tańca towarzyskiego i użytkowego oraz chcieliby rozwijać swoje umiejętności taneczne. Na zajęciach kursanci poznawać będą przede wszystkim tajniki techniki tańców latynoamerykańskich i standardowych, poprawiać kondycję oraz aktywnie i miło spędzać czas.

  • Zajęcia przeznaczone dla dorosłych od 20 roku życia do 99+. 😊

 

18:15- 19:15 - FITNESS

Zajęcia mają na celu dużą dawkę ruchu z przyjemnym spalaniem kalorii w rytm muzyki. Podczas ćwiczeń będziemy łączyć elementy aerobiku, zumby, treningu siłowego, tabaty i interwałów. Modelowanie sylwetki uzyskamy poprzez skupienie się na różnych partiach ciała.

  • Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 15 roku życia.

 

19:15- 20:15 - TANIEC TOWARZYSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jest to propozycja dla tych, którzy do tej pory nie uczęszczali na zajęcia taneczne. Uczestnicy poznają podstawy tańców takich jak walc angielski, tango, cha-cha- cha, samba a także taniec użytkowy, które z pewnością przyda się na każdej imprezie. Czas trwania kursu to około 3-4 miesiące, z możliwością kontynuacji nauki wraz z Grupą Kontynuacyjną. Na zajęcia można zgłaszać się również bez partnera/partnerki.

  • Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 15 roku życia.
ZAPRASZAMY NA FACEBOOK'A ZAMECZKOWEJ SZKOŁY TAŃCA:

https://pl-pl.facebook.com/zameczkowaszkolatanca/


 

Zapisz