Instytucja Kultury Miasta Kielce

Ogólnopolski Festiwal Scena dla Ciebie 2024 – Fotorelacja

23.06.24

Ogólnopolski Festiwal „Scena dla Ciebie” – Kielce 2024– Fotorelacja

🎙Tegoroczne Święto Kielc za nami. W miniony weekend w naszym mieście nie brakowało artystycznych wydarzeń w których uczestniczyć mógł każdy. Dom Kultury Zameczek jak co roku zaangażował się we współorganizację tego wydarzenia i dlatego w niedzielę Kielecki Rynek należał do nas i uczestników Festiwalu Scena dla Ciebie, który organizujemy już od 26 lat, a w tym roku po raz pierwszy rozszerzyliśmy go do formuły ogólnopolskiej.

Tego dnia Miasto Kielce stało się stolicą muzyki i przyciągnęło młodych artystów z Gdańska, Wrocławia, Nowego Sącza, Warszawy, Krakowa, Poznania, Opola…i wielu innych miejsc.

A zatem Kochani czas na podsumowanie !

🎼Do finału zakwalifikowało się aż 28 artystów z całej Polski i zgodnie z opinią jurorów poziom festiwalu był bardzo wysoki. W Jury mieliśmy przyjemność gościć: Annę Szarmach, Małgorzatę Nakonieczną, Adama Czaplę i Wojciecha Lipińskiego. To oni zdecydowali, iż tegoroczne Grand Prix otrzymała Milena Konieczna z województwa dolnośląskiego za genialne wykonanie własnej kompozycji „In silence”

❤️Podczas obrad Jury na scenie pojawiła się zeszłoroczna laureatka nagrody Grand Prix Maja Janowska ze swoją debiutancką piosenką a tuż po niej wystąpił rewelacyjny zespół Shapeles, który rozpalił do czerwoności kielecką publiczność oraz wykonał finałową piosenkę z uczestnikami festiwalu. 🔥🔥🔥

🌟Tuż po wręczeniu nagród na scenie pojawiła się Gwiazda tegorocznego Święta Kielc znakomita Ania Karwan❤️❤️

☺To był cudowny dzień pełen emocji, wzruszeń i pięknych dźwięków.

🤝Kłaniamy się nisko naszym patronom honorowym, sponsorom i patronom medialnym, którzy w tym roku byli razem z nami:

Świętokrzyski Urząd Wojewódzki w KielcachUrząd Marszałkowski Województwa ŚwiętokrzyskiegoStarostwo Powiatowe w KielcachMiasto KielceAgata WojdaAdam JarubasWodociągi Kieleckie Sp. z o.o.DafiIndustria S.A.TVP3 KielceTelewizja ŚwiętokrzyskaRadio KielceRadio eM KielceRadio Rekord Świętokrzyskie 100.8 FMPortal Informacji Kulturalnej województwa świętokrzyskiegoRadio FamaEcho Dnia KielceEcho Dnia ŚwiętokrzyskieITV KielceKoneckie Centrum KulturyPińczowskie Samorządowe Centrum KulturyMiejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim

❤️Dziękujemy fantastycznym prowadzącym Aleksandrze Gronek – Piotrowskiej i Michałowi Maikiemu Trzepałce.

❤️Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom Ogólnopolskiego Festiwalu Scena dla Ciebie za cudowną atmosferę, którą wspólnie stworzyliśmy.

👋DO ZOBACZENIA W KOLEJNEJ EDYCJI FESTIWALU.

Galeria
Nadchodzące wydarzenia

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.
Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.

Skip to content