Instytucja Kultury Miasta Kielce

Zajęcia fotograficzne

FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA ORAZ FOTOGRAFIA Z GRAFIKĄ KOMPUTEROWĄ
pod kierunkiem instruktora Marcina Michalskiego Zajęcia z podstaw fotografii, technik fotograficznych, obróbki zdjęć, fotomontażu z użyciem profesjonalnego sprzętu fotograficznego i komputerowego oraz praca w atelier fotograficznym. Kursy prowadzone będę w małych grupach co umożliwia dostosowania tematów do umiejętności każdego uczestników.
 

W programie:

 • podstawy fotografii
 • obróbka zdjęć
 • fotomontaż
 • rysunek i malarstwo cyfrowe
 • dodatkowo praca w atelier fotograficznym z profesjonalnym sprzętem studyjnym

  ✏️Zapisy i informacje:
  Dom Kultury Zameczek, Kielce, ul. Słowackiego 23
  Tel. 41 367 63 01 www.zameczek-kielce.pl
  e-mail: sekretariat@zameczek-kielce.pl

Marcin Michalski

Artysta wszechstronny, absolwent kieleckiego „Plastyka” oraz studiów na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych ze specjalizacją małe formy rzeźbiarskie na Wydziale Pedagogicznym i Artystycznym Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Na co dzień pracuje jako instruktor w Domu Kultury „Zameczek” w Kielcach, prowadząc Pracownie fotografii i grafiki komputerowej oraz warsztaty fotograficzne.
Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych. Tworzy przy użyciu tak różnych mediów jak rzeźba, fotografia, malarstwo, wideo.
Członek nieformalnej grupy Kwiatki w Betonie i organizator działań społecznych, artystycznych m.in.: „Gożdzikdla Sztuki”, „Podsumowanie 5 lat akcji Kwiatki w Betonie 2012-2017” oraz plenerów fotograficznych m.in. cyklu „Miasteczka”. Jego malarstwo w abstrakcyjnej formie prezentuje fascynację bytem w przestrzenia fotografie dotykają różnorodnej tematyki od krajobrazu, porteru do fotografii teatralnej i koncertowej.

Pozostałe zajęcia

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.
Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.

Skip to content